Telefonní kontakt

LED reflektory

Vstupte do záře LED reflektorů. Jsou skvělé pro všechny, kdo potřebují osvětlit velké interiéry a exteriéry. Travnaté plochy, zahrady nebo skladové místnosti, zde jsou LED reflektory užitečné. Reflektory McLED jsou k dispozici ve dvou designových variantách. První z nich je Troll, druhá pak Proxima o výkonech 10W až 50W (Troll) a 10W až 100W (Proxima) s různými teplotami chromatičnosti - teple bílá, neutrální bílá a studená bílá. Dále nabízíme variantu Proxima v provedení RGB.

Jaké reflektory hledáte? Klasické reflektory či průmyslové? Klasické reflektory jsou určené jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely. Slouží k nasvícení například prostorů před garáží pro snadné parkování, balkónů, fasád, soch, zahrad a jiných objektů. Vybrané reflektory jsou snadno přenosné, proto si můžete nasvítit to, co právě potřebujete. Základem je si vybrat výkon LED reflektoru v parametru „výkon“, kde uvádíme, jaký výkon halogenového reflektoru nahrazuje LED reflektor. Druhým parametrem je „barva světla“, kde máte dokonce na výběr hned ze 3 možností – studená bílá, teplá bílá nebo bílá. Jaké dáte přednost? K osvětlení terasy doporučujeme zvolit teple bílou barvu světla, protože lidské oko je na ni více zvyklé.

Průmyslové reflektory se hojně využívají ve skladech či při osvětlení velkých objektů, zámků, hradů a reklamních poutačů. U průmyslových reflektorů jsou důležitými parametry výkon a barva světla. Nechte si poradit s nákupem LED reflektorů od profesionálů. Pro správný nákup průmyslových LED reflektorů kontaktujte naši službu McLED asist na telefonním čísle +420 244 001 586 nebo emailu: mcledasist@schmachtl.cz. Připravíme Vám individuální nabídku a také výpočet v programu DIALux (slouží k výpočtu osvětlení haly podle platné legislativy). Tento výpočet navíc nabízíme zdarma!

Nakupujte u našich partneru

ELFETEX s.r.o.DATART INTERNATIONAL, a.s.Sonepar Česká republika spol. s r.o.ASPERA, spol. s r.o.ELKOV elektro, a.s.K & V ELEKTRO a.s.ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.

Kontakt

McLED spol. s r.o.
252 50, Vídeňská 185
IČ: 045 77 817
DIČ: CZ04577817
tel.: 220 184 886

Otevírací doba:
po-čt - 7:30–16:30
pá - 7:30–14
so-ne - zavřeno

Novinky emailem

Nechete přijít o žádnou výhodnou akci?
Zanechte nám email a nechte se informovat!
odhlásit odběr

Novinky v eshopu

newtest