Telefonní kontakt

LED světla

Do koupelny, pokojíčku i do sklepa. Sviťte, jak je libo a to beze strachu z vysokého účtu za elektřinu. LED světla se vám budou v domácnosti hodit, protože oproti ostatním světelným zdrojům ušetří až 90% energie. Práci v kuchyni si můžete snadno zjednodušit a ještě ušetřit za elektřinu. Proč svítit v celém prostoru? Zapněte si LED světla přímo nad kuchyňskou linkou. To platí i v koupelně, když se například potřebujete upravit u zrcadla nebo v ložnici při luštění křížovek či čtení oblíbené knihy. Interiéry i exteriéry potřebují osvětlení a LED světla jsou perfektním řešením.

A proč právě LED světla? Jsou jednou z nejmodernějších technologií, kterou současná doba přinesla a hlavně cenově dostupná pro každého. Pořízení LED světel se Vám velmi brzy vyplatí. LED světla by se neobešla bez LED žárovky. A právě tady začíná šetření. LED Žárovka vydrží až několikanásobně déle než ty klasické. Její životnost je neuvěřitelně dlouhá a nezkracuje se ani při opakovaném zapínání a vypínání světel. Stejně tak i kvalita světla je na vysoké úrovni. LED světlo je měkké a je dokonce srovnatelné s denním, což pomáhá hlavně očím, které nejsou tolik zatěžovány.

LED světla přináší do Vaší rodiny také bezpečí. Nejen že jsou vysoce odolná proti otřesům, ale také bezpečná pro děti. Po několika hodinovém svícení nedochází k přeměně světla na teplo, takže se můžete žárovky dotknout holou rukou. Díky tomu se nemusíte bát o bezpečí Vašich dětí.

Zajímáte se o životní prostředí? Pak vás jistě potěší, že LED světla jsou velmi šetrná k přírodě a to jak při výrobním procesu tak i při samotné recyklaci, kdy lze až 96% znovu využít. Žárovky navíc neobsahují rtuť ani těžké kovy.

Zvláště na podzim a v zimě se bez světla neobjedete. Zkuste svítit úsporně a ještě kvalitně. Využijte všech výhod, které LED světla přinášejí. Nakupte si je v našem eshopu.