Telefonní kontakt

LED žárovky

Představujeme vám jedno z nejúspornějších osvětlení na trhu. LED žárovky, které jsou nejen výkonné, ale také především šetrné k peněžence. Dejte už konečně definitivní sbohem starým klasickým žárovkám. LED žárovky poslouží ve vaší domácnosti i ve venkovních prostorách mnohem lépe a také díky nim výrazně ušetříte. LED žárovky mají vyšší účinnost a mnohem menší spotřebu. Světlo je v domácnosti nepostradatelné. Nejen že usnadňuje práci, ale také dodává pocit bezpečí.

Moc dobře víme, že ve velkých rodinách roste účet za elektřinu velmi rychle, proto se hodí každá koruna. Šetřete s LED žárovkami. Do koupelny, do lampičky a kamkoliv do prostor, kde se svítí nejčastěji, umístěte LED žárovku. Už vás nemusí trápit, když děti omylem zapomenou zhasnout v pokojíčku.

Náš eshop je LED žárovkami perfektně vybaven. Najdete tu všechno, co potřebujete. Nabízíme široké spektrum LED žárovek s paticemi E14, E27, GU5,3 a GU10. Naše LED žárovky nahrazují klasické žárovky až do výkonu 110W a oproti nim šetří až 90% elektrické energie. A to se Vám opravdu vyplatí. Vybírejte si z několika zajímavých variant barev, proč zůstávat jen u jedné. Barvu světla si můžete volit buď bílou, nebo teple bílou, která se více blíží světlu z klasické žárovky.

Víte, jaké další výhody LED žárovka přináší? Mnoho z nás si ani neuvědomuje, že LED žárovky jsou velmi užitečné. Kromě toho, že opravdu šetří peníze, stojí za zmínku také délka výdrže. LED žárovky vydrží svítit mnohonásobně déle a to až neuvěřitelných 25 000 hodiny. Při svícení jsou chladná, nezahřívají se a mají okamžitý náběh na plný výkon. Jako bonus LED žárovka neobsahuje rtuť a nemusí se tak likvidovat jako zvláštní odpad. To všechno LED žárovka nabízí, máte zájem? Pak se dejte do nákupu rovnou ve velkém. Nakupujte z pohodlí domova v našem eshopu žárovky do celé vaší domácnosti.Zboží nenalezeno