Telefonní kontakt

LED Svítidla

Od sklepa až po koupelnu, vybavte domácnost LED svítidly. Tmy se bát nemusíte, když máte perfektní a kvalitní osvětlení. Osvětlení je nedílnou součástí našich domovů a má nejen vliv na příjemnou atmosféru, ale také na pohodlí, které od domova očekáváme. A jaké máte možnosti při nákupu LED svítidel? V první řadě se musíte rozhodnout, zda místnost potřebuje nástěnné či stropní osvětlení. Nemusíte se bát, my máme obojí, což je zároveň nejlepší volba do každé místnosti. Někdy není potřeba ani žádoucí svítit v celé místnosti, stačí se zaměřit na prostor, kde budete v danou chvíli pobývat, nebo který je váš oblíbený. Například pracovní stůl, kosmetický stolek či křeslo, kde si rádi čtete. Myslete i na takové detaily.

Nabízíme LED nástěnné a stropní osvětlení Inca, Calvia. Tím však nabídka nekončí, v zásobě máme LED podhledové osvětlení Cristallo, Toro, Jolly a Sima. Podhledové osvětlení vám v kombinaci s LED žárovkou ušetří energii a tím i peníze. Má až 20x vyšší životnost. Nezapomeňte se také podívat na LED prachotěsné osvětlení. Jsou konstruovány tak, aby zvládly nápor prachu, vlhkosti a vody. LED svítidla lze využít téměř kdekoliv, nejen v domácnosti, ale i pro komerční účely. Slouží k nasvícení např. v kancelářích, chodbách, kuchyních a jiných prostorech. Základem je si vybrat výkon LED svítidla podle výkonu světelného zdroje. Druhým důležitým parametrem je barva světla, kde si můžete vybrat ze dvou možností. Nejpoužívanější barva světla je studeně bílá (barva zářivky) a teple bílá (barva klasické vláknové žárovky).

Nevíte si rady s tím, jaké svítidlo vybrat? Pak se obraťte na naše odborníky. Pro správný nákup LED svítidel kontaktujte naši službu McLED asist na telefonním čísle +420 244 001 586 nebo emailu: mcledasist@schmachtl.cz. Ušetřete si starosti s výběrem. To vše z pohodlí domova.